Zestawy Lego Friends

Lego Friends to ukochane klocki dziewczynek w wieku od czterech lat, choć są też zestawy, które zachwycą i chłopców.  Komplety obejmują nie tylko same klocki, ale i figurki ludzi oraz zwierzątek i wiele drobnych akcesoriów. Dzięki temu każdy zestaw po złożeniu może posłużyć do wielu kreatywnych zabaw.

Lego Friends dla najmłodszych

Zestawy Lego Friends dla dzieci czteroletnich składają się zwykle z około stu elementów, nie więcej. Oto niektóre z nich:

  • Furgonetka z lodami. Zestaw zawiera 84 klocki, dwie figurki (sprzedawczyni i klientki), figurkę pieska. Po złożeniu furgonetki można zaaranżować zabawę w sklep. Do zestawu dołączono klocki startowe jako podstawę do budowy samochodu, a także interaktywne instrukcje. Dzięki nim można z pomocą bezpłatnej aplikacji  obejrzeć na smartfonie ze wszystkich stron powstający model.
  • Zestaw LEGO FRIENDS bezpieczne dla dzieci Plac zabaw dla zwierzątek producent klocków przeznaczył dla dzieci pięcioletnich, choć oczywiście jest to kwestia umowna. Zestaw składa się z 210 elementów. Oprócz klocków jest tutaj figurka Andrei i figurki kilku piesków. Dla małych miłośników psów jest to fantastyczny zestaw do kreatywnych zabaw. Pieski mają do dyspozycji karuzelę, zjeżdżalnię, huśtawkę i ściankę wspinaczkową – prawdziwy plac zabaw!

Lego Friends dla dzieci w wieku szkolnym

  • Niesamowicie interesującym zestawem dla ośmio- dziewięciolatków będzie Przyczepa na wystawę koni. To już prawdziwe wyzwanie, zestaw składa się prawie z tysiąca elementów! Przyczepa jest designerska, posiada nawet część sypialną dla uczestników pokazu jeździeckiego. W przyczepie mieszczą się dwa konie, wszelakie wyposażenie, m.in. kaski, wodze. Są też płotki, medale, puchary. Wspaniały zestaw dla dzieci kochających konie i marzących o posiadaniu własnego. Cyfrowa instrukcja dostępna jest w aplikacji o budowaniu Lego.

Klocki Lego są zabawką lubianą, z której można nigdy nie wyrosnąć. Są zestawy trudne, którymi świetnie będą się bawić nastolatki i dorośli. Każdy może zaspokoić ambicję bycia instruktorem budowlanym i kreatorem rzeczywistości. Składanie Lego może być doskonałą zabawą zespołową.