Lego Friends, czyli frajda z przyjaciółmi

Zaproście przyjaciół i kolegów, wspólna zabawa to największa frajda. Oczywiście można się bawić w klocki samemu, ale w końcu kończą się pomysły, poza tym zawsze wiadomo, co nam powie drugi ludzik. Zero zaskoczenia, skoro i tak wiemy, jak skończy się przygoda.

Lego Friends zostało stworzone z myślą o wspólnej zabawie. Różne zestawy z wieloma ludzikami pozwalają tworzyć dziesiątki historii, a im więcej osób do ich wymyślania, tym więcej zwrotów akcji nas czeka i niespodziewanych zakończeń.

Wspólnie stwórzcie miasto

Dzięki tej samej skali, wszystkie zestawy Lego Friends do siebie pasują, zatem jeśli jedna osoba ma szkołę, druga hotel, a trzecia centrum handlowe, to można już stworzyć całkiem spore miasteczko.

Miłośnicy czworonogów mogą pielęgnować w sobie pokłady empatii dzięki zestawom takim jak, świetlica dla psów, klinika i hotel dla zwierzątek, samochód do pielęgnacji kotów lub Mia ratowniczka dzikich zwierząt.

Jeśli Waszym żywiołem jest woda, luksusowy kemping na plaży, mikrobus kempingowy z żaglówką, wakacyjny domek na plaży czy nabrzeże surferów zachwyci szczegółami i pozwoli zanurzyć się w morską przygodę.

Nauka ekologii przez zabawę

Lego Friends, prócz nauki empatii dzięki zestawom do ratowania zwierząt, stawia też na rozwijanie postawy proekologicznej. To ważne, żeby od najmłodszych lat wiedzieć, że powinniśmy pomagać naszej planecie.

W ramach ekologicznych zestawów Lego Friend możemy mieć:

– samochód elektryczny razem z turbiną wiatrową, dzięki której “naładujemy” pojazd

– furgonetkę do sadzenia drzew ze studnią, szklarnią i wiewiórką

– ekologiczną kawiarnię podającą warzywa i owoce z własnych upraw

– ciężarówkę recyclingową uczącą segregacji odpadów

– ekologiczną farmę z traktorem, koniem, drzewem owocowym

Lego Friends to kilkadziesiąt różnych zestawów pozwalających na całe godziny świetnej zabawy. Ogromny wybór ludzików, od dzieci po osoby starsze, na które czeka mnóstwo przygód. Zbierz przyjaciół i twórz fascynujące historie.